Strona główna » O Nas
Kontakt
  • "Jarzynka"
    NIP: 9511472006

  • E-mail:sklep@jarzynkawarzywniak.pl
  • Telefon22 855 70 81
  • Godziny działania sklepuPn-Pt 9.00 - 16.00,Sob 10.00 - 14.00

O Nas

Pod szyldem  J A R Z Y N K A  działamy na warszawskim rynku od 1996 roku. Od samego początku specjalizujemy się w dystrybucji produktów świeżych, głównie warzyw i owoców. To co nas wyróżnia, to dbałość o najwyższą jakość oferowanych towarów, oraz stała współpraca z małymi lokalnymi producentami żywności.

Staramy się by od chwili zbiorów w gospodarstwach do momentu sprzedaży minęło maksymalnie kilkanaście godzin, dlatego wszystkie warzywa i owoce odbieramy bezpośrednio, własnym transportem.  

Posiadamy prężnie działający, wzorcowy sklep detaliczny w dzielnicy Ursynów - Kabaty. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż hurtową do barów, restauracji i firm cateringowych. Często realizujemy indywidualne, nietypowe zamówienia. 
 Warzywniak, warzywniak, warzywniak, warzywniak kabaty, warzywniak ursynów, jarzynka warzywniak jarzynka warzywniak on-line warzywniak jarzynka warzywniak on-line warzywniak online, warzywniak jarzynka,Ursynów, warzyniak Ursynów, warzywniak owoce warzywa warzywniak online owoce już wkrótce warzywniak jarzynka online warzywniak online jarzynka w budowie jarzynka warzywa owoce warzywa owoce warzywa owoce warzywa owoce warzywniak warzywniak warzywniak warzywniak Ursynów warzywniak Ursynów już wkrótce warzywniak w budowie strona w budowie jarzynka warzywniak warzywniak warzywa owoce owoce warzywa, warzywa z dostawą, owoce z dostawą, warzywa online, owoce online


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl